Uğur “vigo” Özyılmazel

Yazılım geliştirici


Dergiler

retrogamer web designer pwd dergi

Bu ay da sizlere kendi çapımda, takip ettiğim dergileri tanıtmaya devam edeceğim: Retrogamer, Web Designer, Color, Practical Web Design, Computer Arts, Bilim ve Teknik…


Bir Kısım Dergi İncelemesi

pwd dergi kitap

Kaç gündür tanıtmayı düşündüğüm dergilere (Practical Web Design, Web Designer, iCreate, İz, CNBC-E ve Regular Expression) ancak fırsat buldum. Sözü fazla uzatmadan hemen başlıyorum.


Pazar aktivitesi...

kahvaltı

Evet bugün pazar. Her pazar olduğu gibi, sabah yataktan kalkar kalkmaz Bugün faaliyet yapmak lazım! Çoşalım, eğlenelim vs… moduna geçiyoruz… Haydi öyleyse kahvaltı yapmaya!


Ezogelin Klonu!

çorba ezo gelin yemek tarifi

Avrupa yakasında sağnak yağmur, Anadolu yakasına geçince sakin bir hava, yapılan 30 dakikalık yürüyüş sonunda eve ulaşmıştım… Her zaman olduğu gibi karnım süper acıkmıştı.


Anket Sonucu : Kullandığım İşletim Sistemi

anket

Uzunca bir süredir devam eden işletim sistemi anketi bitti. Sonuçlar enteresan. Tabiki bu sonuçlar çok ciddi bir bilgi yansıtmasa da en azından fikir verebilir diye düşünüyorum.


Web Programcıları Platformu Etkinliği Raporu

etkinlik wpp

Rapor mu? Ne raporu? Tabi sizde benim gibi **Scener** iseniz ve **Party** tadında bir etkinliğe katıldıysanız, hemen bir **Party Report** yazmanız gerekiyor! Eski ve eskimeyen bir alışkanlık (: